Etiket: enerji akışı

Artık Değişmenin Zamanıdır

İrade olmadan düşünceler, duygular ve arzular, benlik içinde başıboş dolaşan serseri kıymıklar gibidir ve sen evrenin insafına kalmış küçük bir parçacıksındır.

Bağımlılık Varlığın Bir Hastalığıdır

Bağımlılık, varlığın bir hastalığıdır. Kişinin bütünlüğe erişmemesinden kaynaklanır. Bağımlı olmak, kişinin kendisine inanmayı kestiğinin ve yaratmayı bıraktığının göstergesidir.

Ateist Ölümden Korkmalı mıdır?

Geçmiş olup bitmiş, gelecek ise henüz gelmemiştir. Bu, öldüğümüzde, gerçekliğin parçası olmayacağımız ve önemimizin de azalacağı anlamına gelir.

Ruhsal Bir Tecrübe Olarak Yoga

Herkesin Yogası kendine göredir, yani ondan nasıl yararlanılacağını ancak yoga çalışması yapanın gidişi, yeteneği, istek ve gücü belirler.

Ruhun Kaynağa Doğru Yaptığı Yolculuk

Tanrısal Ruhun cazibesinin etkisine giren ruh, kelimelerin tarif edemeyeceği bir saadetle O'na kapılır, tıpkı seven bir yüreğin kendini aşığının kollarına bırakması gibi.

Kızılderili İnanışında Burçlar ve Özellikleri

Kızılderililer, Zodyak Kuşağı'nı bir Şifa Çemberi olarak görür, gökyüzünün bilgeliğinden bu şekilde faydalanırlardı. Kızılderililer, insana özgü her türlü problemin bu çember sayesinde çözülebileceğine inanırlardı.
10,861BeğenenlerBeğen
457TakipçilerTakip Et

En çok okunan yazılar