Etiket: böbrek

Elma Sirkesi Tarifi

Elma sirkesi sadece salatalarımıza lezzet katmakla değil, şifai özelliğiyle de önemli bir besin kaynağı.

Enginar – Şifalı Bitkiler

Enginar, safra salgılarını artırır ve sindirimi kolaylaştırır. Kandaki yağ ve kolesterol düzeyini düşürür. Böbreklerin çalışmasını düzenler.

Sonbahar Hastalıklarına Karşı Hazırlık

Sonbaharda vücut kendini kışa hazırlamaya başlar: Öksürükle akciğer, aksırmakla beyin, nezleyle genizler, bademcik şişmesi ve ateşle kan, kusmayla mide ve safra kesesi, ishalle bağırsaklar ve karaciğer temizlenir.

Proteinsiz Diyet Ameliyatta Hayat Kurtarıyormuş

Ameliyattan önce proteinsiz diyet uygulamanın kalp krizi ya da beyin kanaması gibi ciddi komplikasyon riskini azaltabileceği belirlendi.

Neden Et Yiyenler Daha Çok Hastalanır?

Et, bağırsakta sindirim salgılarıyla reaksiyona girerek kanserojen kimyasal maddeler üretir. Etin sindirim için insan bedeninde uzun süre kalması çok olumsuz etkiler yaratmaktadır. İnsanın vücudundan etin sindirilerek tamamen terk edilmesi yaklaşık beş gün sürer.

Şekeri Bırakmak İçin 7 Neden

Ortalama bir insan, günde 20 çay kaşığı katkılı şeker tüketir ki bu da haftada yaklaşık 1 kilogram şekere tekabül eder. Bu şeker, katkılı şekerdir, meyve, sebze, tahıl ve sütte doğal olarak bulunan şeker değildir.

Oruç Kürü

Oruç kürü uyguladığınızda doğanın ameliyat masasında olduğunuzu unutmayın, ancak bu ameliyatta neşter kullanılmaz. Oruca başlar başlamaz temizleyici boşaltım süreci hemen başlar.

Vücudun Genel İç Görünümü

Vücudun bu artık atma çabası herkesi alarma geçirir, oysa gerçekte meydana gelen olay sadece bir iyileşme, bir arınmadır.
10,861BeğenenlerBeğen
447TakipçilerTakip Et

En çok okunan yazılar