Etiket: iyileşme

Doğal Şifa Yöntemleri

Bedenimizin doğal iyileştirme gücünü tüm doğal şifa yöntemleriyle harekete geçirerek kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Doğal şifa yöntemlerine birçok örnek verebiliriz; örneğin, meditasyon, yoga, akapunktur, fitoterapi...

Aromaterapi Nedir?

Doğanın bize sunduğu en güzel nimetlerden biri, bitkilerin ağaçların çiçeklerin ve otların varlığı ve gücüdür.

Sağlık, Eğitim, Medya ve Klasörler

İnsanların doğaya ve kendilerine uzun vadede problemli ve zararlı uygulamaları anlamaları için sözkonusu problemlerin gerçekleşmesi ya da en azından kapıya dayanması gerekiyor.

Denize Girmenin Faydaları

Açık denizde yüzmenin diğer bir faydası ise, her suya girdiğinizde, denizin kendi büyük elektromanyetik enerji alanının doğal olarak insanın enerji sistemini şarj etmesi ve tekrar dengelemesidir.

Modern Tıpla Kıyasen Ayurveda

Ayurveda, insanı doku, organ, akciğer gibi tek yönlü değil, tüm organlarıyla ve dokularıyla, fiziksel bedeniyle, ruhsal yapısıyla, bilinç düzeyiyle, hatta yaşadığı ortamla ve makrokozmosla bir bütün olarak ele alır.

Hastalıkların Esas Sebebi Fazla Yemektir

Vücudumuzdaki sistemler, yalnız doğal yiyecekleri kaldırabilir ve doğal besinleri sindirmekte hemen hemen hiç problem yaşamaz.

İyileşmek Kendine Yeniden Saygı Duymaktır

Bugün psikolojik sorunlar çok daha iyi biliniyor, hastalar çeşitli kuruluşlarda bir araya gelmekten ve çıkarlarını herkesin önünde savunmaktan çekinmiyorlar. Yeniden bulunmuş kendine saygı yolunda önemli bir gelişmedir bu.

Azalan Yaşam Gücüne Karşın

Tüketime son vermediğiniz sürece, yani atık maddelerini, mukus oluşturucu, hastalık yapıcı, doğal olmayan besinleri tüketmeye devam ettiğiniz sürece, yaşam gücünüzü azaltmaya da devam ediyorsunuz demektir.
10,861BeğenenlerBeğen
460TakipçilerTakip Et

En çok okunan yazılar