Enzo Ikah: İstanbul’da Bir Kongo Aslanı

0
228

İstanbul, 11 Mayıs Cumartesi – İstanbulda yaşayan Kongolu müzisyen Enzo Ikah 3. albümü “Welcome to İstanbul” öncesi İstanbullu reggae aşıkları ile buluşacak. 11 Mayıs gecesi Favela İstanbul adlı mekanda gerçekleşecek özel bir etkinlikte sahne alacak olan “Kongo Aslanı” lakaplı Enzo Ikah, farklı dillerde bestelediği şarkılarıyla tüm dünyaya sevgi ve barış mesajını iletiyor. Sevgi ve barış temalı şarkılarını ülkesi Kongo ve tüm dünyada yaşanan savaşlara, sosyal adaletsizliğe, ırk ve din ayrımcılığına karşı söylüyor Enzo Ikah.

Kapıların 21:00 da açılacağı gecede Enzo Ikah‘ın sahneyi paylaşacağı diğer isimler ise şöyle; Yunanistan’ın Selanik şehrinin en iyi roots, reggae ve ska grubu olarak nitelendirilen ONE DROP FORWARD, hırçın Karadeniz müziğini reggae, ska formları ile yoğuran akıl almaz enerjisi ile ENTU, şarkılarında denizden, hayatlarına giren kedilerden ve bir yağmur sonrası kendini gösteren gökkuşağı altında yaşanan aşklardan bahseden, 3. albümlerini serbest paylaşıma sunma hazırlığında olan YOLDA.

Hüseyin Ağa Mah. Atıf Yılmaz Cad. No:17/A Kat:3 Beyoğlu, İstanbul adresinde bulunan Favela İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikte bilet fiyatları kapıda 30 TL, öğrenciler için ise 25 TL olacak.

Tarih: 11 Mayıs 2013, Cumartesi
Yer: Favela İstanbul
Kapı açılışı: 21:00 / 05:00
Biletler: 30 TL Ayakta / 25 TL Öğrenci (Kapıda ve biletix.com adresinden temin edilebilir)
Adres: Hüseyin Ağa Mah. Atıf Yılmaz Cad. No:17/A Kat:3 Beyoğlu, İstanbul

Kaynakwww.favelaistanbul.com
Avatar
Bilgeliği doğrudan yaşamak, onun hakkında bir şeyler bilmekten daha önemlidir.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz