Etiket: oruç

Şamanizm’in Kökeni

Şaman, yalnızca bir kişinin değil, tüm toplumun sağlığı ve esenliği ile ilgilenir. Toplum kavramı, tüm bitkileri, hayvanları ve tüm çevreyi kapsar.

Doğal Şifa Yöntemleri

Bedenimizin doğal iyileştirme gücünü tüm doğal şifa yöntemleriyle harekete geçirerek kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Doğal şifa yöntemlerine birçok örnek verebiliriz; örneğin, meditasyon, yoga, akapunktur, fitoterapi...

Cömertlik Nedir?

Depresyon, umutsuzluk ve her tür üzüntü cömertlik eksikliğinden kaynaklanır. Cömertlik ruhunun mutlaka her zaman para harcayarak gösterilmesi gerekmez. Bu küçük şeylerle de gösterilebilir.

Asit Perhizi Nedir, Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce, detoks sürecindeki diyetinizden et, yumurta ve süt ürünleri de dahil olmak üzere tüm hayvansal gıdaları çıkartmalısınız.

Saç Dökülmesinin Önlenmesi

Beslenme alışkanlığınızı değiştirdiğiniz süre içerisinde en azından saçlarınızdaki dökülmenin duracağını size garanti edebilirim.

Açlık ile Tedavi

Toksinlerden arınmak için yetişkin erkek veya kadınların yılda 5 kez açlık tedavisi uygulamaları gerekmektedir.

Sağlıklı Beslenmenin Formülleri

Hastalıkların asıl nedeni yanlış beslenmedir. Ancak doğru beslenmeyle tedavi sağlanabilir. Vejetaryenlik, meyve ve kabuklu yemiş diyeti, sayısız beslenme kürleri ve oruç tedavilerde faydalı olur.

İlkbahar Hastalıklarına Karşı Hazırlık

İlkbahar gelince çiçekler açar, çiçek tozları havayı doldurur ve alerji hastalıklarında patlama görülür. Fakat çiçek tozunun vücut için mükemmel bir temizleyici olduğunu biliyor muydunuz?
10,861BeğenenlerBeğen
457TakipçilerTakip Et

En çok okunan yazılar