Etiket: Alzheimer

Ispanak Köklü Sebze Çorbası Tarifi

Yapraklarında yüksek oranda demir bulunan ve diğer yapraklı sebzelere göre daha fazla protein içeren ıspanağın köklerini de yemekte değerlendirmeniz mümkün. İyice yıkadığınız ıspanak kökleriyle nefis bir çorba yapabilirsiniz. İşte tarifi.

Balkabağı Çorbası Tarifi

Dünyanın yapması en kolay ve en nefis yemeğidir çorba, özellikle bu soğuk kış günlerinde. İşte size kış sebzesi balkabağından yapılan nefis bir çorba tarifi

Ceviz Meme Kanserini Önlüyor

En başta ceviz, beyni çalıştırdığından Alzheimer hastalığı gibi ciddi sağlık sorunlarını ve hafıza kaybını önlediğinden beyin için en iyi besin olarak biliniyor.

Kırmızı Şarap Bileşeni Yeni Tedavilere Temel Olabilir

Yüksek kalorili beslenmenin olumsuz etkilerini azaltabilir, kilo vermeye yardımcı olabilir ve en tehlikeli kardiyovasküler hastalıkların risklerini düşürebilir.

Şarkı Söylemek Sağlığa Faydalıdır

Şarkı söylemek, özellikle tatil zamanları, hepimize oldukça keyifli gelebilir. Yapılan bazı araştırmalar, sağlık için de faydaları olduğunu gösteriyor.

Koşmak Yaşlanmayı Önlüyor

Koşmak, en fazla enerji harcatan harekettir. Koşmanın faydalarını duyunca siz de inanamayacak, hemen kendinizi evden dışarı atıp koşmaya başlayacaksınız.
10,861BeğenenlerBeğen
455TakipçilerTakip Et

En çok okunan yazılar