Etiket: kan

Kuşburnu – Şifalı Bitkiler

Vücut direncini artırır. Kan dolaşımını hızlandırır ve kanı temizler.

İlkbahar Hastalıklarına Karşı Hazırlık

İlkbahar gelince çiçekler açar, çiçek tozları havayı doldurur ve alerji hastalıklarında patlama görülür. Fakat çiçek tozunun vücut için mükemmel bir temizleyici olduğunu biliyor muydunuz?

Hastalıkların Başlangıcı ve Seyri

Aslında hastalık tektir: Yanlış yaşam tarzı. Ancak hastalık olarak isimlendirilen her vaka, yanlış yaşam tarzına karşı vücudumuzun gösterdiği tepkidir.

Çayın Faydaları

Uzmanlar, yemek yedikten 1-2 saat sonrasının en iyi çay içme vakti olduğuna inanıyorlar. Herhangi tür bir çayın günlük dozu, 4-6 bardak civarı olmalıdır.

Yanlış Oturma Şekli

Bağdaş kurup oturmak, dizler üzerine, bir bacak üzerine ikincisini bükerek ya da bacaklar arasında yerde oturmak veya çömelerek oturmak kan dolaşımı ve enerji dolaşımını kolaylaştırır.

Çeşitli İnançlara Göre Vejetaryen Beslenme

Bütün bunlardan çıkan sonuç: yeryüzünde şimdiye kadar yaşanmış hemen tüm dini ve felsefi akımların önerisinin, hayvanları yememe veya daha az tüketme yönünde olduğudur.

İnsan Kanı Nelerden Meydana Gelir?

Beyaz ırkın kanında çok fazla oranda akyuvar, mukus ve atık maddesi bulunmaktadır, ki bunlarda beyaz renktedir, bu da vücudun genelinde beyaz bir görünüme neden olmaktadır.

Bitmek Bilmeyen Tıbbi Testler, Tahliller, Hastalık İsimleri…

Karışıklığa neden olan hatalardan biri de hastalıklara tek tek isim verilmesidir. Hastalığın ismi hiç önemli değildir, bu nedenle doğal tedavinin başlangıcında hiçbir değer taşımazlar.
10,861BeğenenlerBeğen
457TakipçilerTakip Et

En çok okunan yazılar